Om 9 hr op stap.
Om 9 hr beginnen regenen.
Niet gestopt met regenen tot plus minus 14hr.
Dan werd het onweerachtig.
De D46 gevolgd richting Tours.
Nogal wat Compostela fietsers tegengekomen.
Rond 15hr aan LA LOIRE: jammer genoeg op vreselijk drukke brug, dus geen shampagne daar. Die hebben we nog te goed.
Uiteindelijk met wat moeite camping gevonden: typische camping vol bungalows, niet echt ons ding. Jammer genoeg geen camping in Tours zelf.
Veel mugjes en vliegen op camping.
En route vers Tours via D46.
Temps afreux: pluie, pluie, pluie.
Camping à Ville aux Dames.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten